Reklama

Reklama

Meghan Markle i książę Harry spodziewają się drugiego dziecka

- Możemy potwierdzić, że Archie będzie starszym bratem. Książę i księżna Sussex są przeszczęśliwi, że spodziewają się drugiego dziecka - przekazał rzecznik pary w oświadczeniu.

Mieszkający obecnie w Kalifornii brytyjski książę Harry - wnuk królowej Elżbiety II - i jego żona, księżna Meghan poinformowali, że spodziewają się drugiego dziecka.

Para opublikowała czarno-białe zdjęcie, na którym leżąca na trawie Meghan trzyma głowę na udzie Harry'ego, zaś prawą rękę na swoim brzuchu, wyraźnie wskazującym, że jest w ciąży.

"Meg, byłem na twoim ślubie, aby być świadkiem rozpoczęcia tej historii miłosnej, a teraz, moja przyjaciółko, jestem zaszczycony, że mogę uchwycić jej rozkwit. Gratulacje dla księcia i księżnej Sussex z powodu tej radosnej wiadomości" - napisał na Twitterze autor zdjęcia i przyjaciel książęcej pary, fotograf Misan Harriman.

Reklama

"Poczułam ostry skurcz, upadłam na podłogę"

Pod koniec ubiegłego roku księżna Sussex w w bardzo osobistym artykule opublikowanym na łamach "The New York Times" przyznała, że w lipcu utraciła dziecko, gdy była w drugiej ciąży. Ciężarna Meghan podczas opieki nad swoim pierworodnym synem Archie'm poczuła silny skurcz. Została przewieziona do szpitala. Okazało się, że księżna poroniła. 

"To był lipcowy poranek, zaczynający się całkiem zwyczajnie. Zrób śniadanie. Nakarm psy. Weź witaminy. Znajdź zgubioną skarpetkę. Podnieś kredkę, która potoczyła się pod stół. Zwiąż włosy w kucyk, zanim wyciągniesz syna z kołyski" opowiadała w artykule. 

"Po zmianie jego (Archie'go - red.) pieluszki poczułam ostry skurcz. Upadłam na podłogę, z nim w ramionach, nucąc kołysankę, aby uspokoić nas oboje. Radosna melodia mocno kontrastowała z moim poczuciem, że coś jest nie tak. Ściskając swoje pierworodne dziecko, czułam, że tracę drugie" - napisała księżna.

"Mimo szokującej powszechności tego bólu rozmowa o nim pozostaje tematem tabu, naznaczonym wstydem, utrwalając krąg żałoby w samotności" - pisała żona księcia Harry'ego.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy