Reklama

Reklama

Media: William i Harry mogą pojednać się na czas pogrzebu

"Potencjalny królewski rozejm" - tak brytyjskie media określają zachowanie Williama i Harrego w ostatnich dniach. Według nieoficjalnych doniesień bracia mogą iść obok siebie na pogrzebie królowej Elżbiety II. Pojawiają się przypuszczenia, że na czas żałoby narodowej bracia odłożą na bok dzielące ich różnice. Ostatni raz wspólnie widziano ich na pogrzebie księcia Filipa.

Brytyjskie media przekazują, że książę William i książę Harry mogą iść obok siebie na pogrzebie królowej w przyszłym tygodniu. Przypuszczenia może potwierdzać fakt, że wcześniej książę Walii zaprosił brata na spacer, podczas którego wspólnie dołączyli do żałobników poza Windsorem. 

Jak przypomina "Daily Mail", przed śmiercią królowej bracia byli razem widziani w ubiegłym roku na pogrzebie księcia Filipa. Od tego czasu nie pojawiali się wspólnie na żadnych wydarzeniach ani uroczystościach.

"Z pewnością nie jesteśmy w tym samym miejscu, kiedy był pogrzeb Filipa, kiedy William i Harry nie szli obok siebie" - informuje "The Sun". 

Reklama

Książę Yorku pojawi się na pogrzebie

Media zwracają również uwagę, że Andrzej, książę Yorku odegra znaczącą rolę podczas ceremonii pogrzebowej. W ostatnich latach jego postać wzbudzała kontrowersję m.in. przez znajomości z Jeffreyem Epsteinem. Książę ma dołączyć do pogrążonej w żałobie rodziny, ponieważ "odtrącenie go" w takim momencie nie wyglądałoby dobrze. 

"Nie ma dla niego powrotu do życia publicznego, ponieważ zarówno król, jak i książę Walii wcześniej powiedzieli, że nie będzie odgrywał żadnej formalnej roli podczas ich rządów" - przekazuje "Daily Mail". 


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy