Reklama

Reklama

Media: Była żona Donalda Trumpa dostała ataku serca i spadła ze schodów

Ivana Trump zmarła w wieku 73 lat. Pierwsza żona byłego prezydenta Donalda Trumpa została znaleziona nieprzytomna przez swoją gosposię. Jak wynika z informacji pozyskanych przez "Daily Mail", 73-latka dostała ataku serca i spadła ze schodów. Na dzień przed śmiercią była na kolacji w pobliskiej restauracji. - Wyglądała na trochę zmęczoną - powiedział właściciel restauracji.

Ivana Trump została odnaleziona w czwartek w swoim mieszkaniu. Gosposia po odkryciu, że Trump nie oddycha, powiadomiła pogotowie. Według policjantów, na których powołuje się "Daily Mail", wezwanie miało dotyczyć zatrzymania akcji serca.  

Na czwartek, czyli w dniu śmierci, Ivana Trump miała zaplanowaną wizytę u fryzjera, do którego chodziła każdego tygodnia. Natomiast w piątek wybierała się na wakacje do Saint Tropez. Jak podkreślała jej bliska przyjaciółka Nikki Haskell, Ivana bardzo cieszyła się na wakacje. - Przez ostatnie dwa lata nie jeździła, bała się zakażenia koronawirusem - mówiła Haskell w rozmowie z "Page Six".  

Reklama

Dzień przed śmiercią Ivana wyszła na kolację razem z Paola Alavian, właścicielem włoskiej restauracji, znajdującej się niedaleko mieszkania byłej żony Donalda Trumpa. Alavian w rozmowie z "Daily Mail" przekazała, że Trump podczas kolacji wyglądała na "trochę zmęczoną" i zamówiła "niewielką porcję" przed opłaceniem rachunku i powrotem do domu.  

Kim była Ivana Trump? 

Ivana Trump była amerykańską przedsiębioryczynią, pisarką i modelką i pierwszą żoną byłego prezydenta USA Donalda Trumpa. Razem mieli troje dzieci: Donalda Jr., Ivankę i Erica. Para rozwiodła się w 1992 roku.  

"Była cudowną, piękną i niesamowitą kobietą, która prowadziła wspaniałe i inspirujące życie. Jej dumą i radością było troje dzieci, Donald Jr., Ivanka i Eric. Była z nich taka dumna, tak jak my wszyscy byliśmy z niej dumni. Spoczywaj w pokoju, Ivana" - pożegnał zmarłą były mąż na swoim portalu społecznościowym Truth Social.  

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy