Reklama

Reklama

Malezja: Tragedia w armii. Oficer zabił trzech kolegów i popełnił samobójstwo

Na wartowni bazy lotniczej na Borneo doszło do tragicznych wydarzeń. Oficer Królewskich Malezyjskich Sił Powietrznych zabił trzech kolegów, a następnie popełnił samobójstwo. Trwa śledztwo, które ma wyjaśnić przyczynę zbrodni.

Według zastępcy komisarza policji prowincji Sarawak Manchy Anaka Aty, wstępne śledztwo wykazało, że zabójca zabrał wcześniej broń z wartowni.

Jeden z kolegów próbował go uspokoić, ale został postrzelony w brzuch; następnie sprawca zastrzelił dwóch innych oficerów, skierował broń na siebie i popełnił samobójstwo. Ranny oficer zmarł wkrótce w szpitalu.

Sprawca na kwarantannie

Trwa śledztwo co do przyczyny zabójstw; według lokalnych mediów sprawca przebywał na kwarantannie w związku z koronawirusem.

W Malezji od 1 czerwca obowiązuje lockdown z powodu nasilającej się epidemii, a liczba nowych przypadków COVID-19 przekracza 20 tys. dziennie. Całkowita liczba potwierdzonych infekcji to ponad 1,3 mln; zanotowano też blisko 12 tys. zgonów.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy