Reklama

Reklama

Makabryczny wypadek w Indiach. 22 ofiary

Przynajmniej 22 osoby zginęły w wypadku autobusu, do którego doszło w Bareli, w północnych Indiach.

Przynajmniej 22 osoby zginęły w wypadku autobusu, do którego doszło w Bareli, w północnych Indiach.

Jak podała lokalna policja, autobus zderzył się z ciężarówką i - po wybuchu zbiornika z paliwem - zapalił. Drzwi pojazdu zacięły się i uwięziły pasażerów w środku. Niektórym udało się uciec przez wybite okna. Po ugaszeniu pożaru policja znalazła jednak we wraku 22 zwęglone ciała.

Wszczęto już śledztwo w sprawie przyczyn wypadku.

Jak wynika z danych WHO, rocznie na indyjskich drogach ginie ponad 230 tysięcy osób. To jeden z najwyższych wskaźników na świecie. Jako powody tak dużej śmiertelności wymienia się: zły stan dróg, źle wyszkolonych kierowców i brawurowy styl jazdy.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy