Reklama

Reklama

Makabryczny wypadek. Samochód "ciągnął" ciało seniorki przez 8 km

Do dramatycznego zdarzenia drogowego doszło we włoskiej miejscowości Marzocca. W psa prowadzonego przez 81-letnią pieszą wjechał kierowca, zabijając zwierzę na miejscu. Gdy kobieta próbowała ratować pupila, potrącił ją kolejny nadjeżdżający pojazd. Kierowca SUV-a nawet się nie zatrzymał - ciało seniorki znaleziono 8 km od miejsca pierwszego wypadku.

Ofiara to 81-letnia Sigrid Tschope. Kobieta przeprowadziła się do Włoch lata temu. W sobotę kobieta wyszła na spacer ze swoim psem.

Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że pies kobiety został śmiertelnie potrącony, gdy seniorka przechodziła z nim przez jezdnię. Widoczność na drodze znacznie utrudniał brak oświetlenia jezdni i intensywnie padający deszcz.

Kierowca nawet się nie zatrzymał

Serwis today.it powołując się na ustalenia policji twierdzi, że na miejscu zatrzymał się kierowca nadjeżdżającej furgonetki, który chciał pomóc pieszej. Kobieta próbowała ratować swojego pupila, gdy nagle szary SUV wyprzedził stojący pojazd i z impetem wjechał w 81-latkę.

Reklama

Kierowca SUV-a nie zatrzymał się. Ciało seniorki zostało przeciągnięte po drodze na odcinku 8 kilometrów. W ciągu kilku minut policja odebrała dwa zgłoszenia - od kierowcy furgonetki, który zgłosił potrącenie pieszej i śmierć psa, a następnie od innego kierowcy, który znalazł ciało seniorki w pobliżu miasta Senigallia.

Włoskie media twierdzą, że na podstawie zapisu monitoringu policji udało się zidentyfikować sprawcę śmiertelnego potrącenia pieszej. Autem miał kierować 60-letni właściciel auta. Aktualnie nie ma informacji o zatrzymaniu mężczyzny.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy