Reklama

Reklama

Makabryczne morderstwo w USA. 27-latka ścięta mieczem na środku ulicy

Policja z San Carlos w Kalifornii (USA) bada sprawę brutalnego morderstwa. 27-letnia kobieta, matka dwojga dzieci, została zamordowana na środku ulicy, tuż przed swoim domem. Napastnik zaatakował mieczem, odcinając jej głowę. Wszystko działo się na oczach sąsiadów.

Do tragedii doszło w ubiegłym tygodniu. O sprawie rozpisują się zagraniczne media. Jak podaje Independent, zatrzymanym w roli podejrzanego jest 33-letni mężczyzna, były partner zamordowanej kobiety.

Rodzina 27-latki o jej relacji z podejrzanym

27-letnia Karina Castro, matka dwóch córek w wieku siedmiu lat i roku, od dłuższego czasu nie była w związku z podejrzanym. Roczna dziewczynka jest wspólnym dzieckiem byłej pary. Rodzina 27-latki wskazuje w rozmowie z mediami, że w domu dochodziło do aktów przemocy, czego efektem był zakaz zbliżania się, który miał mieć 33-latek.

Rodzina 27-latki poinformowała również, że 33-latek jest zdiagnozowanym schizofrenikiem, który dodatkowo nadużywał alkoholu, mieszając go z zażywanymi na swoją chorobę lekami. Policja nie komentuje tych doniesień.

Reklama

USA: 27-latka ścięta mieczem na środku ulicy

Z informacji przekazanych przez policję wynika, że 33-latek miał zaatakować na środku ulicy, niedaleko domu 27-latki, gdy ta wysiadała z samochodu. Wówczas mężczyzna miał sięgnąć po miecz i odciąć 27-latce głowę.

Funkcjonariusze doprecyzowali, że dzieci kobiety nie były świadkami makabrycznych wydarzeń. Całe zajście widzieli jednak sąsiedzi. - Wszystko widziałem, głowa leżała pod samochodem, reszta ciała z tyłu samochodu - mówi jeden z sąsiadów. 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy