Reklama

Reklama

Londyn: Zabójstwo Sabiny Nessy. Zatrzymano podejrzewanego

Policja z Londynu zatrzymała 38-latka podejrzanego o zabójstwo 28-letniej nauczycielki Sabiny Nessy. - Rodzina Sabiny została poinformowana. Nadal są wspierani przez wyspecjalizowanych funkcjonariuszy - podała policja. Kobieta wyszła na spotkanie z przyjacielem, ale nigdy na nie nie dotarła. Jej zwłoki znaleziono w parku.

Sabina Nessa wyszła z domu w ostatni piątek, 17 września około godziny 20:30. Wg. informatorów "Daily Mail" szła na pierwszą randkę z mężczyzną poznanym przez portal randkowy. Na spotkanie jednak nigdy nie dotarła. 

Policja poinformowała, że 28-letnia nauczycielka została zaatakowana w Londynie w piątek w drodze do baru. Ciało kobiety znalazł przypadkowy przechodzień w sobotę przy Kidbrooke Park Road w Londynie. Policja zastosowała wobec niego areszt, ale po przesłuchaniu został wypuszczony. W poniedziałek przeprowadzono sekcję zwłok, jednak nie przyniosła ona rozstrzygnięcia w kwestii przyczyny zgonu. 

Reklama

Sabina Nessa zamordowana została wczesnym wieczorem, gdy w parku było wielu spacerowiczów. Funkcjonariusze zaapelowali do osób, które mogły znajdować się w okolicy w chwili zdarzenia. Policja prosi także o udostępnienie zapisu z kamer samochodowych. 

"Moją miłość i modlitwy kieruję do wszystkich, którzy znali Sabinę" - napisała członkini Partii Pracy Zarah Sultana.

Brytyjczycy są w szoku. Na ulicach rozdawane są ulotki z apelem o zachowanie ostrożności po zmroku i unikanie niedoświetlonych miejsc. 

Sprawa śmierci Sabiny przypomina tragiczną historię Sary Everard. Kobieta zaginęła, a następnie jej ciało odnaleziono w lesie. O dokonanie zbrodni oskarżono policjanta. Morderstwo to stało się powodem wznowienia debaty publicznej w kwestii bezpieczeństwa kobiet oraz ich komfortu.


Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje