Reklama

Reklama

Londyn: Nie żyje Polka potrącona przez pięć samochodów

29-letnia Polka zginęła potrącona przez pięć samochodów w Londynie. Do tragicznego zdarzenia doszło rankiem w piątek (15 grudnia) w dzielnicy Tulse Hill.

Jak wynika z opublikowanego nagrania miejskiego monitoringu, kobieta weszła na przejście dla pieszych przez Norwood Road na czerwonym świetle. 29-latkę potrącił samochód, który nie zatrzymał się na miejscu zdarzenia.

Następnie w kobietę uderzyła nadjeżdżająca ciężarówka oraz trzy kolejne samochody. Żaden z kierowców nie zatrzymał się, by udzielić kobiecie pomocy.

Polka zginęła w wyniku odniesionych obrażeń.

Sierżant Alastair Middleton z londyńskiej Policji Metropolitarnej zaapelował do świadków zdarzenia o pomoc w odnalezieniu sprawców. "Choć mamy dane wszystkich pojazdów, które według nas brały udział w zdarzeniu, prosimy o kontakt świadków i osoby będące na miejscu już po wypadku" - powiedział cytowany przez BBC.

Reklama

"Jesteśmy szczególnie zainteresowani nagraniami zarejestrowanymi przez kamery w prywatnych samochodach" - dodał Middleton.

Na razie policja zatrzymała kierowcę 49-letniego ciężarówki oraz 52-letniego kierowcę drugiego samochodu osobowego.

Jak podaje BBC, zmarła 29-latka pochodziła z Polski. W Londynie przebywała u mieszkającej w dzielnicy Wandsworth rodziny.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy