Królowa Małgorzata w szpitalu. Duński dwór wydał komunikat

Królowa Małgorzata II
Królowa Małgorzata II trafiła do szpitalaMads Claus Rasmussen / RITZAU SCANPIXAFP

W skrócie

  • Małgorzata II została przyjęta do szpitala w Kopenhadze z powodu dusznicy bolesnej i pozostanie tam przynajmniej do końca tygodnia.
  • W ostatnich latach monarchini miała problemy zdrowotne, które były powodem jej abdykacji oraz wcześniejszych pobytów w szpitalu.
  • Małgorzata II jest znana z wysiłków w celu modernizacji monarchii i zainteresowania sztuką oraz projektowaniem.
  • Więcej ważnych informacji znajdziesz na stronie głównej Interii, otwiera się w nowym oknie

Królowa Małgorzata w szpitalu. Duńska monarchini zmaga się z problemami zdrowotnymi

Zobacz również:

Monarchini, projektantka, artystka. Wiele twarzy królowej Małgorzaty

Zobacz również:

Kryzys w ochronie zdrowia. Minister zadowolona, lewica ma pomysł, a szpitale bez pieniędzyPolsat News