Reklama

Reklama

Królowa Elżbieta II ma kolejnego prawnuka

Brytyjska królowa Elżbieta II kolejny raz została prababcią. Jej wnuczka Zara Tindall urodziła trzecie dziecko. Chłopiec przyszedł na świat kilka dni temu, w nietypowych okolicznościach.

Wnuczka brytyjskiej królowej Zara Tindall, która jest córką księżniczki Anny, poinformowała wraz z mężem o narodzinach ich trzeciego dziecka. Chłopiec przyszedł na świat w niedzielę. Będzie nazywał się Lucas Philip Tindall.

Poród odbył się w nietypowych okolicznościach. Zaczął się bardzo niespodziewanie i para nie zdążyła dojechać do szpitala. Dziecko urodziło się w łazience w domu. 

Królowa Elżbieta II i książę Filip oświadczyli, że są zachwyceni narodzinami kolejnego prawnuka. 

"Z niecierpliwością czekają na spotkanie ze swoim dziesiątym prawnukiem, kiedy okoliczności na to pozwolą" - przekazał Pałac Buckingham.

Reklama

Zara i Mike Tindall wzięli ślub w 2011 roku. Mają dwie córki - siedmioletnią Mię i dwuletnią Lenę. Ich nowo narodzony syn jest na 22. miejscu w kolejce do brytyjskiego tronu.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy