Koszmarny rejs wycieczkowca zakończony. Pasażerowie zejdą na ląd

MV Hondius
MV Hondius zakończył rejs na TeneryfieJORGE GUERREROAFP

W skrócie

  • Statek wycieczkowy MV Hondius zakończył rejs na Teneryfie, a pasażerowie zostaną poddani badaniom przed powrotem do swoich krajów.
  • Na pokładzie MV Hondius odnotowano epidemię hantawirusa, podczas której wykryto osiem zakażeń, które poskutkowały trzema zgonami.
  • Służby analizują przyczyny wystąpienia epidemii, a za najbardziej prawdopodobny uważa się przypadek zakażenia jednego z pasażerów przed wejściem na pokład.
  • Więcej ważnych informacji znajdziesz na stronie głównej Interii, otwiera się w nowym oknie

Epidemia na pokładzie MV Hondius. Pasażerowie zejdą na ląd na Teneryfie

Zobacz również:

Koszmarny rejs zakończony. Służby poszukują przyczyn epidemii

Zobacz również:

"Prezydenci i premierzy": Pomysł Trumpa na przeniesienie żołnierzy z Niemiec do PolskiPolsat News