Reklama

Reklama

Konflikt na hiszpańskim dworze?

W internecie pojawiło się nagranie, na których widać wyraźne napięcie między królową Hiszpanii Letizią a jej teściową królową Zofią - informuje BBC.

Na nagraniu najpierw widać, jak królowa Letizia blokuje królową Zofię, pozującą do zdjęcia z wnuczkami, a następnie odrywa dłoń królowej Zofii z ramienia księżniczki. 

Zanim pojawił się król Filip, Letizia wymieniła też z teściową kilka słów.

Do zdarzenia doszło w czasie wielkanocnej mszy na Majorce. Hiszpańskie media opisały zajście jako "napiętą scenę". 

Po tym jak wideo trafiło do mediów społecznościowych, dziennikarz hiszpańskiego "Vanity Fair" Martín Bianchi Tasso napisał, że wielu Hiszpanów było niezadowolonych z zachowania królowej. 

Na incydent zareagowała także żona kuzyna księcia Filipa Marie Chantal. Napisała, że 45-letnia królowa "pokazała swoje prawdziwe oblicze". 

Reklama

"El Pais" twierdzi, że stosunki między Letizią i Zofią pogorszyły się po narodzinach księżniczek Eleonory i Sofii.


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy