Reklama

Reklama

Kolumbia: Dwóch mężczyzn zabiło 19-latka. Nagranie zbrodni opublikowali w sieci

Dwóch mężczyzn z wenezuelskim akcentem zrzuciło z mostu 19-latka. Zbrodnię nagrali i udostępnili w internecie. Według zagranicznym mediów chłopak znał sprawców i niczego się nie spodziewał.

W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać, jak dwóch mężczyzn pyta 19-latka, skąd pochodzi. Po tym jak chłopak odpowiedział, że przyjechał z miasta Huanuco w Peru, jeden z mężczyzn złapał go za ubranie i wypchnął z mostu. 

Silvano Cantaro spadł z wysokości kilkudziesięciu metrów i zginął na miejscu. 

Sprawcy wyrzucili także jego plecak, a następnie uciekli. Wciąż poszukiwani są przez kolumbijską policję. 

Nagranie pojawiło się najpierw na TikToku, a później w innych serwisach.

Zwłoki 19-letniego Peruwiańczyka odnaleziono w minioną sobotę pod mostem w okolicy miasta Mercadares w okręgu Cauca na południe od Medellin.

Reklama

Jak donoszą zagraniczne media, na które powołuje się polsatnews.pl, 19-latek został przed śmiercią okradziony. 

Darmowy program - rozlicz PIT 2020


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy