Reklama

Reklama

Kobieta weszła na wybieg lwa w zoo w Bronksie

Kobieta dostała się nielegalnie na wybieg w zoo w Bronksie w Nowym Jorku i zaczęła drażnić lwa. Nagranie zostało opublikowane na Instagramie. Policja wciąż poszukuje kobiety, która dopuściła się niebezpiecznego zachowania.

Film pokazujący kobietę, która drażni lwa, został opublikowany na Instagramie. Widać na nim, jak kobieta macha rękami, a potem zaczyna tańczyć, stojąc tylko kilka metrów od dużego lwa. W tle słychać zamieszanie wśród zwiedzających, którzy pytają, dlaczego w środku jest niezidentyfikowana kobieta.

Zwierzę wyglądało na kompletnie zdezorientowane sytuacją, a turystka na zupełnie nieświadomą zagrożenia.

Przedstawiciele zoo w Bronksie powiedzieli, że lew afrykański mógł zabić kobietę. "Ta akcja była poważnym naruszeniem i bezprawnym wkroczeniem na teren wybiegu, co mogło doprowadzić do poważnych obrażeń lub śmierci" - napisali przedstawiciele zoo w oświadczeniu dla mediów.

Reklama


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy