Reklama

Reklama

Kim Dzong Un na diecie?

Kim Dzong Un schudł - odnotowują zagraniczne media. Na opublikowanych 1 czerwca zdjęciach widać przywódcę Korei Północnej na tle nowo otwartego sierocińca. Dyktator pozuje w białej koszuli i kapeluszu i - jak zauważają komentatorzy - z mniejszym zapasem kilogramów.

Zdjęcia przywódcy Korei Północnej ukazują się niezwykle rzadko - zawsze są pozowane, niejednokrotnie również (dość nieudolnie) poprawiane przez grafików. Tym razem fotografie z otwarcia sierocińca w mieście Wonsan opublikowała rządowa gazeta Rodong Sinumn.

Kim Dzong Un pozuje na tle budynku w luźnej, białej koszuli i kapeluszu, a nie jak zazwyczaj - w uniformie. Na zdjęciach widać, że wygląda on na nieco szczuplejszego niż wcześniej.

Ro temu zagraniczne media spekulowały, że dyktator ma problemy ze zdrowiem - cierpieć miał m.in. na cukrzycę i otyłość. Jego nadmierna waga spowodowana miała być z kolei... miłością do szwajcarskiego sera.

Reklama

(abs)


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy