Reklama

Reklama

​Kazał dziecku wyjść z domu w środku nocy. CNN: Znaleziono zwłoki

W Teksasie odnaleziono zwłoki dziecka - informuje CNN. Jest to prawdopodobnie 3-letnia Sherin Mathews, która zaginęła 7 października. Opiekun dziewczynki kazał jej za karę wyjść z domu w środku nocy. O zaginięciu 3-latki poinformował policję pięć godzin później.

Ciało prawdopodobnie należące do zaginionego dziecka zostało znalezione w niedzielę w tunelu niespełna kilometr od jej domu.

Adoptowana w 2015 roku dziewczynka, dostała 7 października "karę" od swojego opiekuna. 37-latek kazał jej wyjść z domu o 3 w nocy. Jak tłumaczył, był sfrustrowany, bo dziecko nie chciało wypić mleka. 

Matka adopcyjna 3-latki nie słyszała całego zajścia, ponieważ spała.

Zaginięcie dziewczynki zostało zgłoszone dopiero pięć godzin później.

 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy