Reklama

Reklama

Katastrofa śmigłowca w Iranie. Zginęło 5 osób

W katastrofie irańskiego śmigłowca zginęło pięć osób. Helikopter rozbił się na Morzu Kaspijskim w niedzielę rano - poinformowała telewizja państwowa.

Ciała czterech członków załogi i jednego pasażera, a także szczątki helikoptera, zostały odnalezione - poinformował przedstawiciel urzędu bezpieczeństwa w internetowej telewizji publicznej.

Na pokładzie śmigłowca należącego do NIDC (National Iranian Drilling Company) znajdował się pacjent z platformy wiertniczej Amir-Kabir - donosi AFP.

"Przyczyny katastrofy będą znane, gdy odczytamy czarne skrzynki" - powiedział gubernator Behszahr, miasta w północnym Iranie, Khalegh Sajadi.

Platforma wiertnicza Amir-Kabir znajduje się około 250 kilometrów od linii wybrzeża Morza Kaspijskiego i wydobywa ropę z głębokości 1000 metrów.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy