Reklama

Reklama

Katastrofa awionetki na Lazurowym Wybrzeżu

Katastrofa awionetki na Lazurowym Wybrzeżu. Na szczęście nie było ofiar. Przyczyną wypadku była awaria silnika.

Tuż po starcie z lotniska w Cannes samolot zaczął pikować prosto w morze. Pilot, dzięki swemu doświadczeniu i umiejętnościom zdołał zamortyzować uderzenie maszyny o taflę wody.

Para pasażerów - Szwajcar i Brytyjka - odnieśli tylko drobne obrażenia. Dzięki natychmiastowej akcji ratowników z pobliskiej bazy wodniackiej i strażaków z jednostki morskiej obydwoje zostali przewiezieni do pobliskiej kliniki.

Przyczyną katastrofy była awaria silnika. Szef bazy przyznał, że huk spowodowany uderzeniem o wodę był tak wielki, iż i on, i osoby obecne na brzegu były przekonane, że nikt z wypadku nie uszedł z życiem.

Reklama

W miejscu katastrofy ustawiono zapory mające ograniczyć ewentualne zanieczyszczenie akwenu paliwem.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy