Reklama

Kanada: Nastolatka pierwszy raz zagrała w loterii. Wygrała 35 mln dolarów

18-latka Juliette Lamour z kanadyjskiego miasta Sault Ste. Marie wygrała 48 mln kanadyjskich dolarów w loterii pieniężnej - informuje BBC. Jak się okazuje, szczęśliwy los okazał się być pierwszym, który kiedykolwiek kupiła nastolatka. Lamour zapowiedziała, co zrobi z pieniędzmi.

- Płakałam, to były łzy radości - mówiła, cytowana przez BBC. - Nie mogę uwierzyć, że zdobyłam najwyższą wygraną w Gold Ball, dzięki pierwszemu losowi, który kiedykolwiek kupiłam - dodała. 

Jak przekazał portal, nastolatka zapomniała, że brała udział w loterii. Sprawdziła wyniki, dopiero gdy dowiedziała się, że ktoś z jej miasta zdobył najwyższą wygraną.
 
O zwycięstwie dowiedziała się w pracy, dzięki aplikacji. Informacja, że zdobyła 48 mln kanadyjskich dolarów (ok. 156 mln złotych) spowodowała, że wszyscy zaczęli krzyczeć z radości. Chociaż szef powiedział jej, że może wyjść wcześniej z pracy, została, by dokończyć zmianę.

Reklama

18-latka wie, na co przeznaczy pieniądze z loterii

Juliette Lamour zapowiedziała, że część z pieniędzy zamierza zainwestować, by móc spełnić swoje marzenie. 18-latka chciałaby zostać lekarzem. Planuje również przeznaczyć część na podróże. 

Lamor jest najmłodszą osobą z Kanady, która kiedykolwiek zdobyła tak dużą wygraną.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kanada | loteria

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy