Reklama

Reklama

Japonia: Atak nożownika i pożar w pociągu w Tokio

Mężczyzna dźgnął nożem kilka osób i wywołał pożar w pociągu w Tokio - podała japońska policja. Do incydentu doszło w niedzielę wieczorem czasu lokalnego w Tokio. Jak podała agencja Kyodo, co najmniej 15 osób zostało rannych, w tym jedna poważnie.

Mężczyznę w wieku powyżej 20 lat, który miał przy sobie nóż, aresztowano na miejscu za usiłowanie zabójstwa.

Wychodzili przez okna

Do incydentu, który wywołał panikę wśród pasażerów, doszło w pobliżu stacji Kokuryo w 10-wagonowym pociągu jadącym do Shinjuku w centrum Tokio. Na nagraniu opublikowanym na Twitterze widać, jak ludzie wydostają się z pociągu przez okna.

Jak podają japońskie media, nie jest jasne, w jaki sposób aresztowany mężczyzna miał wywołać pożar. Według relacji rozprowadzał w wagonie płynną substancję.


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy