Reklama

Reklama

James Bond w reklamie polskiej wódki. Reklama podbija sieć

Znany z filmów o agencie 007 aktor Daniel Craig wystąpił w najnowszej reklamie wódki Belvedere. Reżyserem spotu w bondowsko-tanecznym klimacie jest Taika Waititi, reżyser m.in. "The Mandalorian", "Jojo Rabbit" i Thora.

Hollywoodzki gwiazdor Daniel Craig wystąpił w najnowszej reklamie wódki Belvedere. Ostatni odtwórca roli Jamesa Bonda został gwiazdą spotu wyreżyserowanego przez Taikę Waititiego.

Nowozelandczyk jest reżyserem, scenarzystą, producentem, aktorem i komikiem. W 2020 roku odebrał Oscara za scenariusz do filmu "Jojo Rabbit", w którym zagrał jedną z głównych ról - wyimaginowaną postać inspirowaną Adolfem Hitlerem.

To nie pierwsza reklama w dorobku nowozelandzkiego reżysera - twórca ma ich na koncie kilkanaście, a pierwszą zrealizował w 2008 roku. W karierze kręcił spoty promujące m.in. Samsunga, Old Spice czy Coca-Colę.

Reklama

Daniel Craig w reklamie polskiej wódki

Choć reklama zaczyna się w bondowskim klimacie, klip szybko zmienia nastrój. Przez większość spotu Daniel Craig tańczącym krokiem przemierza ulice Paryża i hotelowe korytarze, co nawiązuje do słynnego teledysku Fatboy Slima "Weapon Of Choice" z udziałem Christophera Walkena. 

Za choreografię odpowiadał JaQuel Knight, doskonale znany fanom Beyonce - to on przygotował układy taneczne, które można zobaczyć w teledyskach do "Single Ladies" czy "Formation".

Belvedere - polska wódka super premium

Belvedere Vodka została stworzona w 1993 roku przez Polmos Żyrardów. Na początku 1996 roku została wprowadzona na rynek amerykański. Przez ekspertów została uznana za pierwszą na świecie wódkę super premium - definiując tym samym standardy tej nowej kategorii najbardziej luksusowych wódek - informuje portalspozywczy.pl.

Słynna butelka Belvedere zawiera wizerunek Pałacu Belwederskiego w Warszawie. Zezwolenia na użycie go przez tę prestiżową polską markę udzielił prezydent Lech Wałęsa.

Ambasadorami Belvedere były m.in. Grace Jones, Lady Gaga czy Rita Ora. 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy