Reklama

Reklama

Izrael: Dwóch pasażerów usiadło w biznes klasie. Po awanturze pilot zawrócił samolot

Samolot linii United Airlines lecący z Nowego Jorku do Izraela zmuszony był zawrócić, gdy na jego pokładzie wybuchła awantura. Dwóch pasażerów z biletami upoważniającymi do lotu klasą ekonomiczną bezprawnie przesiadło się do klasy biznesowej - podał dziennik "the Jerusalem Post" w piątek.

Według naocznego świadka stewardesy podeszły do dwóch izraelskich pasażerów siedzących w klasie biznes i poprosiły o okazanie biletów, żeby sprawdzić, czy mieli prawo tam siedzieć. Kiedy odmówili doszło do kłótni.

Ostatecznie piloci zdecydowali o zawróceniu samolotu. Po wylądowaniu niesforni pasażerowie musieli opuścić jego pokład.

"Chcieli wykorzystać sytuację"

Roi Lotan, świadek zdarzenia, w rozmowie z Channel 12 powiedział, że samolot z powodu restrykcji covidowych był "w połowie pusty", więc dwójka podróżujących obywateli Izraela prawdopodobnie postanowiła wykorzystać okazję.

Reklama

United Airlines w oświadczeniu oznajmiło, że przede wszystkim ceni bezpieczeństwo pasażerów i że nie będzie tolerowało niewłaściwych zachowań. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy