Reklama

Reklama

Izrael: Dwie osoby utonęły w windzie

Dwie osoby utonęły w centrum Tel Awiwu w windzie, którą zalała woda pochodząca z intensywnych opadów deszczu - poinformowały w sobotę izraelskie służby ratunkowe.

Jak podaje "The Jerusalem Post", winda utknęła w piwnicy budynku mieszkalnego po tym, gdy doszło do zwarcia instalacji elektrycznej. Później do środka wdarła się woda.

Ekipa ratunkowa musiała korzystać ze sprzętu do nurkowania, żeby dostać się do windy i uwolnić dwie uwięzione w niej osoby - kobietę i mężczyznę. Oboje zmarli tuż po przewiezieniu ich do szpitala.

W sobotę po południu opady deszczu spowodowały w Tel Awiwie podtopienia, w wyniku których zamknięto niektóre drogi.

Synoptycy przewidują, że ulewy i burze z piorunami będą się utrzymywały jeszcze w niedzielę.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy