Reklama

Reklama

Irlandia: Tragedia w Dublinie. Nie żyją trzy siostry

Trzy siostry zginęły w wyniku "brutalnego incydentu", do którego doszło w jednym z domów w stolicy Irlandii, Dublinie - poinformowała policja. W związku ze sprawą aresztowano 20-letniego mężczyznę.

Do zdarzenia doszło w niedzielę rano w dzielnicy Tallaght na południu Dublina. Policjanci odnaleźli w jednym z domów trzy ciężko ranne osoby - nastolatkę i jej dwie młodsze siostry. Rodzeństwo natychmiast trafiło do szpitala. Niestety ich obrażenia była tak poważne, że nie udało się ich uratować.

Policja opisuje sprawę jako "brutalny i traumatyczny incydent", jednak według mediów w domu doszło do potrójnego zabójstwa.

Zatrzymany 20-latek

W wyniku incydentu ucierpiał również nastoletni chłopiec, który trafił do szpitala. Według lekarzy jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Do placówki medycznej trafiła również matka dzieci. Kobieta nie odniosła obrażeń, ale wymaga pomocy psychologicznej. 

Reklama

W związku ze sprawą policja aresztowała 20-letniego mężczyznę. Trwa jego przesłuchanie. Według policji zarówno młody mężczyzna jak i ofiary znali się wcześniej. 

Nad wyjaśnieniem sprawy pracuje specjalnie powołany w tym celu zespół policjantów. Śledczy planują przeprowadzić sekcje zwłok ofiar.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy