Reklama

Indie: ​Zgwałcił i 20 razy dźgnął nożem 62-latkę. Trafił do aresztu

Możliwe wykorzystywanie seksualne i 20 ran nożem doprowadziły do śmierci 62-letniej mieszkanki przedmieść Delhi. Policja - po przejrzeniu monitoringu - ustaliła tożsamość podejrzanego. Mężczyzna trafił do aresztu.

Mundurowi otrzymali informację o zgonie 62-latki w niedzielę ze szpitala Dharamshila w Delhi. Jak podaje portal India Today, matkę leżącą w kałuży krwi odkrył jej syn. Kobieta mieszkała wraz z nim i wnukiem.

Po oględzinach w lecznicy stwierdzono, że gardło kobiety poderżnięto ostrą bronią. Na brzuchu widniały liczne ślady obrażeń. Sprawę zakwalifikowano jako morderstwo.

Policja przeanalizowała monitoring z miejsca zdarzenia. Ustalono tożsamość podejrzanego mężczyzny. Trafił on do aresztu. Podczas przesłuchania przyznał się do winy, dodając, że w momencie zabójstwa był nietrzeźwy. Znaleziono również narzędzie zbrodni - nóż. Nie podano więcej szczegółów.

Reklama

Poderżnął jej gardło

Mężczyznę oskarżono o poderżnięcie gardła 62-latki oraz dźgnięcie jej ponad 20 razy nożem. Niewykluczone, że jest to również przypadek napaści na tle seksualnym. Ciało ofiary wysłano do szpitala Lal Bahadur Shastri na sekcję zwłok.

62-latka sprzedawała warzywa w pobliżu swojego domu. W niedzielę - wraz z wnukiem - zabrała stoisko-wózek i wróciła do mieszkania, by ugotować obiad.


   

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Indie | zabójstwo

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy