Reklama

Reklama

Indie: Zabił żonę za pomocą kobry. Został skazany

Sooraj Kumar usłyszał wyrok za zabójstwo żony za pomocą kobry. Mężczyzna wpuścił gada do łóżka, gdy spała w nim jego żona. Indyjski sąd skazał go na podwójne dożywocie.

W Indiach sąd skazał mężczyznę na podwójne dożywocie za zabójstwo żony za pomocą kobry - przekazało w środę BBC. Indyjska prokuratura przyznała, że sprawa należała do "najrzadszych z rzadkich".

Nękał rodzinę o posag

Skazany Sooraj Kumar został aresztowany w zeszłym roku po tym, jak jego żona zmarła od ukąszenia węża.

Policja wszczęła śledztwo w momencie, w którym rodzina kobiety zarzuciła Kumarowi morderstwo. Rodzina nabrała podejrzeń, gdy kilka tygodni przed śmiercią ich córka - Uthra została po raz pierwszy ukąszona przez węża - żmiję łańcuszkową. Wcześniej, Kumar miał nękać rodzinę Uthry o posag.

Reklama

W poniedziałek sąd orzekł, że oskarżony jest winny wpuszczenia kobry do łóżka, gdy spała w nim jego żona. W tym czasie kobieta wracała do zdrowia po pierwszym ukąszeniu. 25-latkę znaleziono martwą w domu w maju zeszłego roku.

Podwójne dożywocie za zabójstwo

Policyjne śledztwo wskazało, że za oboma atakami węży stał mąż Uthry. Służby aresztowały także mężczyznę, który pomógł Kumarowi zdobyć gady. Aresztowany potwierdził podejrzenia policji i pomógł zakończyć śledztwo.

Poza wyrokiem dwukrotnego dożywotniego więzienia, Kumar musi zapłacić grzywnę 500 tys. rupii indyjskich (około 26 tys. złotych).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne