Reklama

Reklama

Indie: Nie akceptował związku młodszej siostry. Zabił ją i jej partnera

Z podejrzeniem dokonania zabójstwa honorowego policja w Indiach zatrzymała mężczyznę, który miał zabić młodszą siostrę i jej chłopaka. Zwłoki pary - z poderżniętymi gardłami - znaleziono w sobotnią noc.

Do zbrodni doszło w Kanpur - największym mieście stanu Uttar Pradesh w północnych Indiach. 

Jeden z obywateli tego kraju nie potrafił zaakceptować związku swojej nastoletniej siostry. Postanowił więc - dokonując najpewniej zabójstwa honorowego - poderżnąć gardło 16-latce i jej 25-letniemu chłopakowi

Miał nóż ociekający krwią

Tuż po morderstwie mężczyzna zgłosił się na policję. W ręku miał nóż ociekający krwią. Mundurowi natychmiast go zatrzymali.

Nastoletnia Shivani zniknęła z domu w sobotę wieczorem. Członkowie rodziny - w tym brat Neetu - zaczęli jej więc szukać. Okazało się, że dziewczyna spotkała się ze swoim chłopakiem w opuszczonym budynku na przedmieściach. Nakryto ich w jednoznacznej sytuacji. Mężczyzna i inni krewni zaatakowali kochanków przy pomocy kijów. Młodzi zemdleli.

Reklama

Następnie, przy pomocy bliskich, Neetu przeniósł ich do innego miejsca i zabił. Narzędziem zbrodni był ostry nóż. Parę odnaleziono z poderżniętymi gardłami. Ciała wrzucono do pobliskiej doliny. Odkryto je dzięki wskazówkom otrzymanym od podejrzanego.

Domniemany zabójca i jego rodzina asystująca przy morderstwie staną przed sądem.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy