Reklama

Reklama

Holandia: Kierowca autobusu jechał pod prąd autostradą. Z 52 pasażerami

Autobus z 52 pasażerami jechał pod prąd autostradą A2 w Holandii. Cudem uniknął zderzenia z innymi członkami ruchu. Kierowca został zatrzymany i trafił do aresztu. Policja wyjaśnia dokładne okoliczności zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. Policja otrzymała zgłoszenie, że autostradą A2 w okolicy miejscowości Born w prowincji Limbrugia jedzie pod prąd autobus.

Zobacz też: Hiszpania. Śmierć na gonitwie byków w gminie Onda. Zwierzę przebiło mężczyźnie udo

Z informacji portalu NOS wynika, iż zgłoszenia dokonał kierowca prawidłowo jadącej ciężarówki, który "cudem" uniknął zderzenia.

Reklama

Autobus został zatrzymany, a jego kierowcę osadzono w areszcie. Policja nie informuje, dlaczego auto jechało pod prąd i skąd pochodził pojazd.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy