Reklama

Hiszpania: Ludzkie szczątki w zamkniętym szpitalu. Ujawnili je użytkownicy TikToka

Młodzi użytkownicy sieci społecznościowej TikTok ujawnili makabryczne znalezisko w szpitalu w Kadyksie na południu Hiszpanii. Wśród znalezionych podczas nocnego włamania do byłej placówki medycznej szczątków były dobrze zachowane pozostałości ludzkich płodów i organów. Powiadomiono policję.

Z akt rozpoczętego w środę przed sądem w Kadyksie procesu wynika, że młodzi użytkownicy sieci społecznościowej TikTok ujawnili makabryczne znalezisko w szpitalu przypadkowo. Samo włamanie do zamkniętej od trzech lat placówki miało im przysporzyć jedynie popularności wśród internautów.

"Znaleźliśmy trzy ludzkie płody" - podpisali pod filmem zamieszczonym w sieci użytkownicy TikToka, określając materiał terminem "Szpital, część 1".

Zmumifikowane płody miały poważne rany

Z zarejestrowanych przez internautów kilku nagrań wynika, że niektóre zmumifikowane płody miały poważne rany.

Na jednym z filmów widać trzy dużych rozmiarów ludzkie płody pozostawione w sali, w której w hiszpańskim szpitalu przed jego zamknięciem wykonywano autopsje.

Reklama

Z informacji policji wynika, że po opublikowaniu w sieci filmów z zamkniętego szpitala śledczy przeprowadzili przeszukanie obiektu, znajdując w nim "rozmaite organy ludzkie oraz płody".

PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy