Reklama

"Głęboko niepokojący" film z jednej ze szkół. Bójka nauczyciela z uczniem

Do sieci trafiło nagranie, na którym widać bójkę nauczyciela z uczniem gimnazjum w Saint Louis w stanie Missouri. Nie wiadomo, co było powodem kłótni. - Ten incydent został uchwycony w głęboko niepokojącym filmie, który krąży w wiadomościach i mediach społecznościowych - poinformowała kurator okręgu szkolnego Riverview Gardens Joylynn Pruitt-Adams.

Do zdarzenia miało dojść w poniedziałek. Na filmie widać nauczyciela i jednego z uczniów gimnazjum. Okręg szkolny, który nadzoruje placówkę Westview Middle School, nie zidentyfikował żadnego z uczestników bójki - poinformował "The Kansas City Star".

Dziennik przekazał, że na nagraniu widać szarpaninę między nauczycielem i uczniem, która kończy się na podłodze. Następnie wydaje się, że nauczyciel zadaje kilka ciosów, podczas gdy uczeń chwyta go za włosy

Kurator: Nie tolerujemy przemocy

- Ten incydent został uchwycony w głęboko niepokojącym filmie, który krąży w wiadomościach i mediach społecznościowych - przekazała kurator Joylynn Pruitt-Adams. 

Reklama

- Okręg szkolny Riverview Gardens nie toleruje przemocy i traktuje ją poważnie - dodała w oświadczeniu przesłanym do rodziców. Poinformowała również, że okręg prowadzi dochodzenie w sprawie incydentu i "współpracuje z lokalnymi władzami".

Stacja KTVI poinformowała, że nauczyciel został zawieszony. Nie wiadomo, czy wobec ucznia również zastosowano jakieś konsekwencje.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: USA | szkoła | bójka

Reklama

Reklama

Reklama