Reklama

Reklama

Francja: Z Sekwany wyłowiono zwłoki 14-latki. Dwoje nastolatków w areszcie

Po wyłowieniu z Sekwany ciała 14-letniej dziewczynki w Argenteuil pod Paryżem policja zatrzymała we wtorek dwoje 15-latków podejrzanych o jej zabójstwo. Ciało dziewczynki zostało odnalezione w poniedziałek wieczorem po długich poszukiwaniach. Śledczy badają kilka wątków.

Prokuratura w Pontoise poinformowała w komunikacie prasowym wydanym we wtorek o zatrzymaniu dwojga 15-latków, którzy "przebywają obecnie w areszcie w związku z podejrzeniem zabójstwa".

Cała trójka - denatka i dwoje zatrzymanych: chłopak i dziewczyna - uczęszczała do tej samej prywatnej szkoły zawodowej w Argenteuil.

Oględziny zwłok przeprowadzone przez lekarza sądowego wskazują na ślady uderzeń w głowę i w twarz - podano w komunikacie prokuratury. Śledczy czekają na ostateczne wyniki sekcji zwłok, która ma pomóc w precyzyjnym ustaleniu przyczyn zgonu dziewczynki.

Reklama

Matki zabrały głos

Matka ofiary w wywiadzie dla stacji BFMTV powiedziała dziennikarzom, że jej córce grożono śmiercią.

Z kolei matka chłopca - domniemanego sprawcy, która zgłosiła sprawę na policję po tym, jak jej syn poinformował ją o utonięciu 14-latki, nie wyklucza rywalizacji dziewcząt o jej syna i konfliktu w ramach trójkąta miłosnego.

Śledczy badają w swym dochodzeniu także wątki molestowania, szantażu i publikowania nagich zdjęć jednej z dziewcząt w mediach społecznościowych.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy