Reklama

Reklama

Francja: Mężczyzna z nożem zatrzymany pod wieżą Eiffla

​Francuska policja zatrzymała mężczyznę z nożem, który próbował siłą przejść przez kontrolę bezpieczeństwa pod Wieżą Eiffla w Paryżu - podała w niedzielę firma SETE zarządzająca tym zabytkiem. Do incydentu doszło w sobotę wieczorem, nikt nie został ranny.

Mężczyzna został bardzo szybko obezwładniony i zatrzymany. Motywy, jakie nim kierowały, pozostają nieznane - napisano w komunikacie. Nie podano jego tożsamości; trwa śledztwo.

Ostatni zwiedzający są wpuszczani na Wieżę Eiffla do północy; zamykana jest ona o godz. 0.45. Z powodu incydentu w sobotę wieczorem, policja nakazała całkowitą ewakuację zabytku 30 minut po północy. Nie podano, ile osób znajdowało się wówczas na wieży.

W niedzielę od rana Wieża Eiffla znów jest udostępniona do zwiedzania.

We Francji obowiązuje stan wyjątkowy wprowadzony po zamachach terrorystycznych w listopadzie 2015 roku w Paryżu.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy