Reklama

Reklama

Floryda: Pitbull pogryzł członków rodziny

Pitbull zaatakował trzech domowników, po tym jak jego właścicielka próbowała założyć mu świąteczny sweter. Zwierzę obezwładniła dopiero przybyła na miejsce policja i weterynarz – o sprawie informują zagraniczne media.

Pies najpierw zaatakował swoja właścicielkę, 52-latkę z Tampa na Florydzie. Zwierzę zareagowało w ten sposób, kiedy kobieta próbowała założyć mu świąteczny sweter - czytamy w "The Daily Mail".

Na pomoc kobiecie pospieszył jej mąż, a następnie 22-letni syn, który dźgnął psa nożem - w kark i łeb. Oni również zostali pogryzieni.

Wszyscy troje uciekli z domu, by wezwać policję. Wraz z funkcjonariuszami na miejsce przybył również weterynarz. Psa udało się schwytać po użyciu amunicji obezwładniającej i paralizatora.

Reklama

Policja, potwierdziła, że po dotarciu na miejsce pitbull był szczególnie agresywny.

Trójka członków rodziny trafiła do szpitala - jak donosi "The Daily Mail" - obrażenia, które odnieśli są poważne, ale nie zagrażają ich życiu.

Pies przebywa aktualnie pod specjalnym nadzorem.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy