Reklama

Reklama

Floryda: Kobieta zginęła w trakcie wideorozmowy. Zastrzeliło ją dziecko

21-letnia kobieta z Florydy został zastrzelona przez małe dziecko, które znalazło w mieszkaniu niezabezpieczony, naładowany pistolet. Sytuacja wydarzyła się w trakcie wideorozmowy.

Według relacji policji z Altamonte Springs, cytowanej przez portal Sky News, w środę w trakcie wideorozmowy związanej z pracą, 21-letnia Shamaya Lynn w pewnym momencie upadła. Jak się okazało, w tym czasie dziecko śmiertelnie postrzeliło ją w głowę. Maluch znalazł naładowany niezabezpieczony pistolet w mieszkaniu.

Jeden z uczestników rozmowy zadzwonił pod numer alarmowy po tym, jak zobaczył na ekranie dziecko w tle i usłyszał hałas.

Śmiertelna rana postrzałowa

- Oficerowie i ratownicy medyczni zrobili wszystko, co w ich mocy, aby pomóc pani Lynn, ale znaleziono ją ze śmiertelną raną postrzałową głowy - powiedziała policja, cytowana przez Sky News.

Reklama

W oświadczeniu policja nie doprecyzowała, czy kobieta była matką dziecka. Jednak nieoficjalnie potwierdzono pokrewieństwo.

Śledczy ustalili, że pistolet należał do ojca dwojga małych dzieci ofiary. Żadne z nich nie zostało ranne. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy