Reklama

Reklama

Emmanuel i Brigitte Macronowie incoginto w Londynie. "Chcieli zbadać opinie"

Prezydent Emmanuel Macron wraz z pierwszą damą Francji przybyli do Londynu, by uczestniczyć w pogrzebie królowej Elżbiety II. Poza pełnieniem formalnych obowiązków, zwiedzają także stolicę Wielkiej Brytanii. Choć ich strój wskazywał, że próbowali być niezauważeni, wprawne oczy mieszkańców i turystów dostrzegły prezydencką parę. W sieci pojawiają się zdjęcia, na których uchwycono parę prezydencką.

Emmanuel i Brigitte Macronowie przybyli do stolicy Wielkiej Brytanii w niedzielę - to wówczas wybrali się na spacer po Londynie. Para prezydencka przemieszczała się po mieście w asyście ochroniarzy.

Emmanuel i Brigitte Macronowie w Londynie. Spacerowali po mieście

Oboje zdecydowali się na swobodny, lecz wciąż elegancki strój - ubrali się w ciemne marynarki i spodnie w kant, do których dobrali sportowe buty. Dodatkiem były okulary przeciwsłoneczne.

Brytyjski portal Daily Mail, powołując się na francuską prasę, stwierdził, że francuska para prezydencka próbowała pozostać incognito. 

Reklama

Według brytyjskich mediów celem głowy państwa było zbadanie nastrojów społecznych w tutejszym społeczeństwie. Przechodnie podobno nie zwracali uwagi na niecodziennych gości, mimo że towarzyszyli im ochroniarze. Znalazły się jednak osoby, które dostrzegły Emmanuela i Brigitte Macronów.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy