Reklama

Reklama

"Dziwaczny" program. Dzieci zadają pytania nagim dorosłym

W Holandii zebrano ponad 100 tyscy podpisów pod petycją z żądaniem wstrzymania emisji programu, w którym dzieci ze szkół podstawowych mają zadawać pytania nagim dorosłym. Apel przekazano w piątek w izbie niższej parlamentu.

Jak informuje portal NOS, inicjator akcji vloger Daniel van Deutekom, przekazał petycję przewodniczącemu frakcji protestanckiej partii SGP. - Mam nadzieję, że jest to jasny sygnał, że my jako podatnicy tego nie zaakceptujemy - powiedział cytowany przez NOS van Deutekom.

Lider protestanckiej prawicy Kees van der Staaij, który odebrał petycję, już wcześniej protestował przeciwko emisji programu, oceniając go jako "dziwaczny" i domagając się zdjęcia go z anteny.

21 marca telewizja publiczna NTR zamierza wyemitować program wyprodukowany przez wytwórnię Warner Bros. we współpracy z organizacją Rutgers Knowledge Center for Sexuality, oparty na duńskim formacie "Ultra smider toejet".

Reklama

Uczestniczą w nim dzieci mające około 11 lat. Jego twórcy mają nadzieję, że dzięki programowi dzieci dowiedzą się między innymi, że nie ma jednego idealnego obrazu ludzkiego ciała.


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy