Reklama

Reklama

Dziennikarka Mirela Vaida zaatakowana. Naga kobieta wbiegła do studia rumuńskiej telewizji

Popularna rumuńska dziennikarka została zaatakowana podczas programu "na żywo". Do studia wbiegła naga kobieta i usiłowała uderzyć prezenterkę kamieniem. Wideo trafiło do internetu - do tej pory zanotowało ponad milion wyświetleń.

Do incydentu doszło w piątek 19 marca. Dziennikarka Mirela Vaida prowadziła program na kanale Antena 1. W pewnym momencie prezenterka przerwała swoją wypowiedź i spojrzała się w prawo. W kadrze pojawiła się naga kobieta, która miała w rękach duży kamień. Próbowała rzucić nim w dziennikarkę, która odskoczyła z krzykiem.

Do studia wbiegli członkowie ekipy technicznej, którzy stanęli między agresorką a prezenterką. Po kilku sekundach transmisję przerwano. Wznowiono ją po kilkunastu minutach.

- Ta kobieta podeszła do mnie bardzo szybko i próbowała uderzyć mnie kamieniem. Byłam zszokowana, ponieważ nie rozumiałam, co się dzieje. Sparaliżował mnie strach. Miałam szczęście, że mnie nie trafiła - powiedziała po powrocie na antenę Mirela Vaida.

Reklama

Naga kobieta została zatrzymana przez policję, a następnie przewieziono ją do szpitala psychiatrycznego.

Po umieszczeniu nagrania w internecie pojawiły się głosy, że cała scena została... zainscenizowana, aby o programie zrobiło się głośno. Na Instagramie odniosła się do tego Vaida, która napisała, że "tym, którzy wierzą, że to farsa, życzę z całego serca, aby nigdy nie musieli przeżyć tego, co ja przeżyłam, bo tak naprawdę widziałam swoją śmierć na własne oczy".

Więcej na temat tego incydentu na polsatnews.pl. 

Przekaż 1 proc. na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy