Reklama

Reklama

Dwie ofiary strzelaniny w Los Angeles. Kilka osób w stanie krytycznym

Dwie osoby zginęły w wyniku strzelaniny, która miała miejsce w niedzielę w parku w parku w San Perdo nieopodal Los Angeles. Kilka osób zostało rannych, niektóre z nich znajdują się w szpitalu w stanie krytycznym - podały służby, cytowane przez amerykańskie media. W parku odbywał się pokaz samochodowy.

Departament Policji Los Angeles poinformował w mediach społecznościowych, że strzelanina miała miejsce około godz. 15:50 lokalnego czasu w Peck Park w dzielnicy San Pedro w Los Angeles.

Natomiast straż pożarna Los Angeles poinformowała AP, że incydent miał miejsce na lub w pobliżu wystawy samochodowej. Jak przekazały służby, zginęły dwie osoby, a co najmniej pięć jest rannych. Niektóre z ranami postrzałowymi zostały zabrane do szpitala i są w stanie krytycznym

Reklama

Według policji, strzelanina była prawdopodobnie wynikiem kłótni pomiędzy dwoma grupami, a strzelców mogło być kilku. Na miejscu zdarzenia było około 500 osób

Peck Park znajduje się około 30 km na południe od centrum Los Angeles.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy