Reklama

Reklama

Dwa samoloty zderzyły się na lotnisku w Las Vegas. Cztery osoby nie żyją

Cztery osoby zginęły w niedzielę po tym, jak dwa małe samoloty zderzyły się na lotnisku w Las Vegas - poinformowała agencja Associated Press, cytując komunikat amerykańskiej Federalnej Administracji Lotnictwa.

Federalna Administracja Lotnictwa (FAA) poinformowała, że jednosilnikowy Piper PA-46 i jednosilnikowa Cessna 172 zderzyły się około południa w niedzielę.

"Wstępne informacje wskazują, że Piper PA-46 przygotowywał się do lądowania, kiedy zderzył się z Cessną 172" - podała FAA. "Piper rozbił się na polu na wschód od pasa startowego, a Cessna spadła do zbiornika retencyjnego" - czytamy dale w komunikacie.

W każdym samolocie znajdowały się dwie osoby i wszystkie zginęły - poinformowali przedstawiciele lokalnej straży pożarnej.

Reklama

ZOBACZ TAKŻE: Katastrofa samolotu Ił-76 w Rosji. Rozbił się niedaleko domów

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy