Reklama

Reklama

Dwa potężne wycieczkowce zderzyły się w meksykańskim porcie

Wycieczkowce Carnival Glory i Carnival Legend zderzyły się w porcie w Cozumel w Meksyku. Do sieci trafił film pokazujący to zdarzenie.W wyniku zderzenia lekko ranna została jedna osoba przebywająca na wycieczkowcu Carnival Glory. 

"Carnival Glory wpływał do doku i uderzył w stojący wycieczkowiec Carnival Legend" - podał armator w oświadczeniu cytowany przez Reuters. Jak podkreślił, uszkodzenia wynikające ze zderzenia nie wpływają na zdolność do żeglowania obu jednostek.

Carnival Legend może zabrać na pokład ponad 2 tysiące pasażerów, a Carnival Glory - prawie 3 tysiące. 

Pasażerowie cytowani przez media mówią, że przekazano im informacje, iż do zderzenia doszło z powodu silnego wiatru i złych warunków pogodowych. 

Reklama

Maciej Nycz

RMF24

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy