Reklama

Reklama

Doradcy Trumpa sprawdzali, czy Polska interweniowała na Białorusi?

Ludzie Donalda Trumpa mieli sprawdzać, czy Polska interweniuje na Białorusi. Takie zaskakujące informacje podaje agencja AP.

Ludzie Donalda Trumpa mieli sprawdzać, czy Polska interweniuje na Białorusi. Takie zaskakujące informacje podaje agencja AP.

Z depeszy AP wynika, że doradcy Donalda Trumpa ds. bezpieczeństwa poszukiwali informacji, czy Polska interweniuje na obszarze Białorusi. Przy czym agencja AP zaznacza, że nie ma na to dowodów.

Co więcej, dwa dni temu w Waszyngtonie z gen. Michaelem Flynnem, doradcą ds. bezpieczeństwa narodowego USA rozmawiał Krzysztof Szczerski. Chwilę później prezydencki minister mówił naszemu korespondentowi w USA Pawłowi Żuchowskiemu, że relacje z USA są doskonałe.

Po tej godzinnej rozmowie z generałem Flynnem mogę powiedzieć, że interesy amerykańskie i polskie są w wielu punktach zbieżne i to będzie zatem na pewno bardzo intensywny czas relacji polsko-amerykańskich - powiedział Szczerski.

Reklama

Paweł Żuchowski

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy