Reklama

Donald Trump oskarża Billa Clintona o nadużycia względem kobiet

Donald Trump od poniedziałku oskarża w mediach Billa Clintona o nadużycia wobec kobiet. Kilkukrotnie podkreślił, że były prezydent USA dopuścił się "jednych z największych nadużyć na świecie".

Donald Trump swoimi ostatnimi wypowiedziami na temat Billa Clintona nasilił narastający konflikt pomiędzy nim, a Hillary Clinton, kandydatką Partii Demokratycznej, w kampanii prezydenckiej.

W poniedziałek, Donald Trump zamieścił na Twitterze wpis: "Jeśli Hillary uważa, że może uwolnić swojego męża od straszliwych doniesień o przemocy wobec kobiet, jakiej się dopuszczał, jest w błędzie".

We wtorek wysunął w stronę Billa Clintona oskarżenie, że w trakcie jego politycznej kariery dopuścił się wielu nadużyć względem kobiet. "Wystarczy spojrzeć na sprawę Moniki Lewinsky, Pauli Jones lub którejkolwiek innej kobiety" - stwierdził Trump.

Reklama

W środę kolejny raz podkreślił, że Clinton dopuścił się "jednych z największych nadużyć na świecie".

Odpowiedź Hillary Clinton

Hillary Clinton odniosła się do oskarżeń i ostro skrytykowała Donalda Trumpa. Podkreśliła również, że lider Republikanów ma "skłonności do seksizmu".

Stosunki pomiędzy Clinton i Trumpem stają się coraz bardziej problematyczne. Rywalizujące ze sobą obozy próbują zdobyć przewagę w kampanii prezydenckiej w USA.

Bill Clinton nie skomentował oskarżeń wysuniętych przez Donalda Trumpa.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy