Reklama

Reklama

Daniel Craig żegna Elżbietę II. "Będzie jej bardzo brakowało"

Daniel Craig, aktor wcielający się w rolę agenta Jamesa Bonda, złożył kondolencje Karolowi III po śmierci jego matki Elżbiety II. Królowa Wielkiej Brytanii zmarła w czwartek po południu w wieku 96 lat. "Pozostawia nieporównywalne dziedzictwo i będzie jej bardzo brakowało" - napisał w oświadczeniu Craig.

Daniel Craig złożył kondolencje rodzinie królewskiej, w tym jej synowi, nowemu królowi Karolowi III i następcy tronu księciu Williamowi.

"Ja, jak wielu, byłem głęboko zasmucony dzisiejszą wiadomością i moje myśli są z rodziną królewską, tymi, których kochała i wszystkimi, którzy ją kochali" - czytamy w oświadczeniu aktora, cytowanym przez brytyjskie media.

"Pozostawia nieporównywalne dziedzictwo i będzie jej bardzo brakowało" - dodał Craig.

Klip, który zachwycił świat

Królowa Elżbieta II oraz Daniel Craig wystąpili razem w krótkim filmie promującym ceremonię otwarcia Letnich Igrzysk Olimpijskich w Londynie 2012 roku. Film przedstawiał królową wyskakującą z helikoptera na spadochronie na płytę stadionu, w którym odbywała się ceremonia otwarcia.

Reklama

Ten moment był główną atrakcją ceremonii otwarcia, jednak dopiero niedawno ujawniono, że rodzina królewska była trzymana w niewiedzy na temat tego pomysłu - ponieważ królowa tak chciała. 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy