Reklama

Reklama

Dania: Uwięzieni przez śnieżycę w Ikei pracownicy i klienci spędzili noc w sklepie

Sześciu klientów i około dwudziestu pracowników spędziło noc w dziale sypialnianym Ikei. Zostali uwięzieni przez burzę śnieżną.

Salon wystawowy łóżek w Ikei w Aalborg w północnej Danii zamienił się w ogromną sypialnię. Sześciu klientów i około dwudziestu pracowników zostało zablokowanych przez burzę śnieżną i zmuszonych do spędzenia nocy w sklepie. 

Kiedy sklep meblarski w Aalborg został zamknięty w środę wieczorem, spadło do 30 centymetrów śniegu.

- Spaliśmy na wystawowych meblach oraz w naszym salonie na pierwszym piętrze, gdzie mamy łóżka, materace i rozkładane sofy - powiedział magazynowi "Ekstra Bladet" kierownik sklepu Peter Elmose. Jak dodał, ludzie mogli "wybrać dokładnie to łóżko, które zawsze chcieli wypróbować".

Reklama

Elmose powiedział, że spędzili wieczór, oglądając telewizję i jedząc. Jak dodał, nocleg w sklepie skończył się "bardzo dobrze. To była dobra noc i świetna zabawa."

Pracownicy ze sklepu obok również spędzili noc w Ikei

Duńska telewizja publiczna DR przekazała, że osoby pracujące w sklepie z zabawkami, który znajduje się obok Ikei, również spędziły noc w domu towarowym. 

- To o wiele lepsze niż spanie we własnym samochodzie. Było miło i ciepło i jesteśmy po prostu szczęśliwi, że nas wpuścili - powiedziała telewizji DR Michelle Barrett, jedna z pracowników sklepu z zabawkami.

- Po prostu śmialiśmy się z tej sytuacji. Prawdopodobnie już jej nie doświadczymy - dodała Barrett.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje