Reklama

Reklama

Ciało kobiety bez głowy i kończyn. Kolejne makabryczne odkrycie we Francji

Okaleczone nagie ciało kobiety bez głowy i kończyn znaleziono w departamencie Meurthe i Mozela w pobliżu granicy z Luksemburgiem. To kolejne makabryczne odkrycie w okolicy - w ostatnim tygodniu, kilkadziesiąt kilometrów dalej odkryto ciało mężczyzny bez głowy w "zaawansowanym stanie rozkładu".

Z informacji radia France Bleu wynika, że ciało zostało odnalezione w Mont-Saint-Martin przez nastolatka. Zwłoki leżały w pobliżu nieużywanego budynku handlowego, zaledwie kilkadziesiąt metrów od miejskiego ratusza.

Zobacz też: Świętokrzyskie: Ciała małżeństwa znalezione w lesie. Trwają ustalenia

- Na początku myślał, że to lalka. Gdy jednak podeszliśmy bliżej, zobaczyliśmy tatuaż i kolczyki. Wtedy zrozumieliśmy, że to ciało - powiedział jeden ze świadków w rozmowie z luksemburskim "L'Essentiel".

Reklama

Ofiara to "stosunkowo młoda" kobieta, której odcięto głowę i wszystkie kończyny. Jej tożsamość nie została jeszcze ustalona.

Ciało mężczyzny bez głowy

To kolejne makabryczne odkrycie w ciągu zaledwie pięciu dni. W czwartek bowiem spacerowicz z Moyeuvre-Grande w sąsiednim departamencie Mozela podczas spaceru po lesie natknął się na ciało mężczyzny bez głowy w znacznym stanie rozkładu.

Zobacz też: USA: Tajemnicza śmierć dwulatka. Policjanci znaleźli ciało kilometr od domu

Catherine Galen z prokuratury w Val de Briey podkreślała, że zwłoki były "bardzo uszkodzone", a pierwsze oględziny nie pozwoliły stwierdzić, czy doszło do nagłej śmierci.

Miejscowości Mont-Saint-Martin i Moyeuvre-Grande, w których dokonano makabrycznych odkryć dzieli zaledwie 50 km. Prokurator w rozmowie z "Le Parisien" podkreślała jednak, że według wstępnych ustaleń śmierci nie są ze sobą powiązane.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy