Reklama

Ciała noworodków w zamrażarce. Makabryczne odkrycie we Francji

W jednym z domów w miejscowości Bedoin na południu Francji odnaleziono ciała dwóch noworodków. Zwłoki dzieci były ukryte w zamrażarce. W związku ze sprawą zatrzymano 41-letnią właścicielkę nieruchomości.

Makabrycznego odkrycia dokonano w czwartek rano. Policjanci dostali informację od anonimowego mężczyzny. 

Podczas przeszukania domu funkcjonariusze odnaleźli ciała dwóch noworodków. Zwłoki dzieci były ukryte w zamrażarce.

Aresztowano 41-letnią kobietę

W poniedziałek mają zostać przeprowadzone sekcje zwłok, które dadzą odpowiedz na pytanie o dokładny wiek i płeć dzieci oraz przyczynę ich śmierci.

W związku ze sprawą aresztowano 41-letnią kobietę, która jest właścicielką mieszkania, w którym znaleziono zwłoki dzieci. 

- Sprawa jest na początkowym etapie, ale fakty wskazują na charakter kryminalny - przekazała prokurator Helene Mourges, która zajmuje się sprawą. 

Reklama

Śledczy poinformowali, że 41-latka jest to matką trójki dzieci. Nie wiadomo jednak czy odnalezione w zamrażarce noworodki również należały do niej. 

Niektóre media podają jednak, że to właśnie ta kobieta była matką martwych dzieci. Według doniesień magazynu śledczego "Le Nouveau Détective", 41-latka była niedawno w ciąży i nie ukrywała tego faktu przed bliskimi. Urodziła dzieci samotnie w domu, a następnie twierdziła, że porzuciła je pod szpitalem.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Francja | noworodki | dzieci | makabryczne odkrycie | zamrażarka

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy