Reklama

Reklama

Chciał zabić muchę. Wysadził dom

Starszy mieszkaniec francuskiego Parcoul-Chenaud postanowił ostatecznie rozprawić się z niedającą mu spokoju muchą, latającą po domu. Złapał za elektryczną łapkę i zaczął "polowanie". Mężczyzna nie zdawał sobie sprawy, że w kuchni rozszczelniła się butla z gazem. Po włączeniu łapki doszło do potężnej eksplozji - podaje Polsat News.

Do nieszczęśliwego wypadku doszło w piątek (4 września) wieczorem w departamencie Dorogne. Połączenie prądu i łatwopalnej substancji doprowadziło do wybuchu. Kuchnia mężczyzny została doszczętnie zniszczona, uszkodzony został też dach budynku.

Około 80-letni mężczyzna cudem uniknął śmierci, w ostatniej chwili wybiegając z budynku. Ma poparzoną rękę. Pogotowie, które przyjechało na miejsce zdarzenia, przetransportowało go do szpitala.

Aktualnie dom nie nadaje się do ponownego zamieszkania. Rodzina mężczyzny remontuje zniszczone pomieszczenia, on sam tymczasowo zamieszkał na pobliskim kempingu.

Reklama

"Nie wiadomo, czy mężczyźnie udało się zabić natrętną muchę" - informują lokalne media.


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy