Reklama

Reklama

Były prezydent George H.W.Bush wyszedł ze szpitala

Były prezydent George H.W.Bush został w piątek wypisany ze szpitala w Houston, gdzie przebywał od 13 dni w zwiążku z infekcją, która dotarła do jego krwioobiegu.

Jim McGrath, rzecznik 93-letniego byłego prezydenta, napisał na Twitterze, powołując się na opinie lekarzy, że "czuje się on dobrze" i że "jest szczęśliwy, iż wraca do domu".

Wcześniej McGrath informował, że Bush chce jak najszybciej opuścić szpital aby udać się do swojej letniej rezydencji w Kennebunkport, w stanie Maine.

Bush, najdłużej obecnie żyjący były prezydent USA, został przewieziony do Houston Methodist Hospital 22 maja, dzień po pogrzebie jego żony Barbary.

Rok temu był już w tym szpitalu z objawami uporczywego kaszlu, który później został zdiagnozowany jako lekkie zapalenie płuc. 

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy