Reklama

Reklama

​Brytyjska policja potwierdza brutalny mord na 41-letniej Polce

To 41-letnia Polka była ofiarą makabrycznej zbrodni w Londynie - potwierdziła brytyjska policja. Poćwiartowane zwłoki kobiety znaleziono w walizce.

Zwłoki Joanny B. zostały znalezione przez malarza pokojowego w opuszczonym hostelu w zachodnim Londynie.

Policja potwierdziła tożsamość kobiety - relacjonuje "The Sun".

"Wiadomość o śmierci Joanny to niewątpliwie szok dla tych, którzy ją znali, szczególnie, jeśli weźmiemy pod uwagę okoliczności znalezienia ciała" - powiedział inspektor Wayne Jolley.

41-latka ostatni raz była widziana 20 listopada. Jej zwłoki odkryto 18 grudnia. Wcześniej sąsiedzi skarżyli się na odór dobywający się z budynku.

Z lokalu zniknął mężczyzna, który miał mieszkać razem z Polką.

Reklama

W tej sprawie trwa policyjne śledztwo. Na razie nikt nie został aresztowany. Policja prosi o kontakt osoby mogące mieć jakiekolwiek informacje na ten temat.

41-letnia Polka w mediach społecznościowych opisywana jest jako "dobry człowiek", "piękna kobieta", "bardzo przyjazna". Mieszkańcy są wstrząśnięci tą zbrodnią - czytamy.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama